Diversity... Openness... Balance... Innovation... Synergy... ... since 1999

 

Uprzejmie informujemy, że w maju tego roku zamknęliśmy biuro handlowe w PPNT.

 21.04.2011

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Zapraszamy na cykl seminariów, warsztatów poświęconych bezpieczeństwu informacji i ochronie danych organizowanych przez Centrum Promocji Informatyki.

 16.12.2010

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku. Niech zbliżające się Święta spędzone w gronie najbliższych przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu.

 10.11.2010

 

Coraz więcej firm i instytucji inwestuje w zabezpieczenia związane z ochroną systemów informatycznych, danych osobowych czy informacji niejawnych.


 16.07.2010

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 19.07.2010 do 06.08.2010 biuro handlowe DOBIS będzie nieczynne z powodu przerwy urlopowej. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres: info@dobis.pl

Zapraszamy na spotkanie SPIN w Trójmieście poświęcone IT Governance.

 12.04.2010

Zarząd i pracownicy DOBIS składają wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie i Bliskim Pana Prezydenta oraz wszystkich ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.

 01.04.2010

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Wszystkim naszym Klientom i Partnerom życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz wiele pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

 08.03.2010

Wszystkich Klientów, Partnerów oraz osoby zainteresowane uprzejmie informujemy o zmianie siedziby naszej firmy od dnia 1 marca br.

Raport „IT Governance w Polsce” odpowiada na szereg istotnych pytań dotyczących zrozumienia sposobów postrzegania informatyki w polskich firmach i instytucjach.

Każdy nośnik informacji, również Internet, powinien podlegać ścisłym regułom gwarantującym bezpieczeństwo użytkownikom, dlatego fakt ustanowienia przez Komisję Europejską Dnia Bezpiecznego Internetu uważamy za niezwykle cenną inicjatywę.

 

IV Dzień Ochrony Danych Osobowych Rady Europy -Warszawa, 28.01.2010 r.

 15.01.2010

Kolejni konsultanci firmy DOBIS przygotowują się do certyfikacji Lead Auditor (Audytora Wiodącego) zgodnie z normą ISO 27001...

Tradycją DOBIS jest organizacja spotkań integracyjnych pracowników. Jubileusz dziesięciolecia firmy stał się więc dodatkową wyjątkową okazją, by się spotkać i wspólnie świętować.

 27.11.2009

We współczesnym społeczeństwie dzięki technikom informatycznym znaczenie informacji i jej wpływ na nasze życie niepomiernie wzrasta. Rodzi się także wiele problemów z tym związanych. Głównym problemem jest wyciek informacji z przedsiębiorstwa lub wykorzystanie informacji w celu uzyskania korzyści majątkowych. Naraża to firmy na poważne straty finansowe oraz na utratę zaufania do pracowników.

 05.11.2009

Wystartowaliśmy 10 lat temu!!! Dziękujemy!!!

Ukończyliśmy projekt wdrożenia Polityki Bezpieczeństwa Informacji.

 05.11.2009

Paweł Wesserling konsultant  firmy DOBIS zdobył tytuł Ceritied Associate in Project Management

Dnia 11 marca ruszyła ankieta "IT Governance 2009", mająca na celu określenie poziomu wdrożenia zasad IT Governance wśród dużych polskich organizacji prywatnych i publicznych. 

Informujemy, że nasz pracownik Tadeusz Kifner został wpisany na listę Rzeczoznawców Polskiego Towarzystwa Informatycznego...

22 stycznia 2009 CGEIT Certification Board przyznało Tadeuszowi Kifner certyfikat CGEIT (Certified in the Governance of Enterprise IT™)

IT Governance Forum w Budapeszcie w roku 2008 było unikalnym spotkaniem dyrektorów IT i osób odpowiedzialnych za zarządzanie w IT implementację praktyk zarządczych (ang. best practice) i standardów...

DOBIS organizatorem Międzynarodowych Zawodów Balonowych.

Informujemy, że nasz pracownik Maciej Kifner uzyskał certyfikat Prince2 Foundation pod numerem P2R/281401.

Na Państwa życzenie udostępniamy materiały z wykładu wygłoszonego przez pana Tadeusza Kifnera na konferencji z okazji obchodów Dnia Ochrony Danych Osobowych w Szczecinie w dniu 28.01.2008...

Zapraszamy serdecznie na wystąpienie naszego pracownika Pana Tadeusza Kifner na konferencji organizowanej przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z okazji obchodów "Dnia Ochrony Danych Osobowych" 28 stycznia 2008 w Szczecinie...

Pomoc dla schroniska dla zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni...

DOBIS lata balonem...

 


na górę na górę
Nasze wartości   |  Misja   |  "bądź PES"   |  Polityka prywatności   |  Nota prawna   |  Kontakt   |  SMS   |  Praca
© Copyright 1998 - 2023 by DOBIS. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzezone.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron.
Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.