Diversity... Openness... Balance... Innovation... Synergy... ... since 1999

 
 12.03.2009
Ankieta IT Governance 2009

Dnia 11 marca ruszyła ankieta "IT Governance 2009", mająca na celu określenie poziomu wdrożenia zasad IT Governance wśród dużych polskich organizacji prywatnych i publicznych.

Celem badania jest również popularyzacja zarządzania informatyką w oparciu o zasady ładu korporacyjnego oraz uzyskanie rzetelnego obrazu zarządzania IT w Polsce. Wyniki ankiety będą stanowić wiarygodną bazę do porównania sytuacji w kraju z międzynarodowymi trendami w zakresie IT Governance oraz wykorzystania dobrych praktyk w zarządzaniu IT.

Badanie zostało przygotowane i jest przeprowadzane przez firmy DOBIS – Ekspert w zarządzaniu IT i MSG Consulting – członków klastra CGE (Compliance, Governance and Efficiency in IT) pod patronatem Pomorskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Ankiecie IT Governance 2009 do nadsyłania zgłoszeń na adres podany poniżej. Poszczególne pytania ankietowe zostały opracowane w oparciu o standardy oraz najlepsze praktyki w zakresie zarządzania IT, takie jak CobiT czy ITIL, stosowane przez firmy na całym świecie, dlatego mogą one również stanowić bazę dla porównania organizacji respondentów z wytycznymi ładu korporacyjnego w informatyce. Poza tym, organizatorzy oferują dostęp do niepublikowanych wyników ankiety dla wszystkich uczestników badania, przedstawionych w raporcie podsumowującym projekt.

Aby wziąć udział w ankiecie prosimy o przesłanie maila z danymi kontaktowymi na adres ITG_ankieta2009@cge.com.pl.

 


na górę na górę
Nasze wartości   |  Misja   |  "bądź PES"   |  Polityka prywatności   |  Nota prawna   |  Kontakt   |  SMS   |  Praca
© Copyright 1998 - 2021 by DOBIS. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzezone.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron.
Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.