Diversity... Openness... Balance... Innovation... Synergy... ... since 1999

 
 24.01.2008
Nasze wartości
Różnorodność

Nasze podejście do różnorodności jest ukazywane poprzez nasze inicjatywy. Szanujemy ludzi, którzy mają różnorodne doświadczenie i odmienny styl pracy, myślenia, komunikowania, prowadzenia innych – po prostu szanujemy różnorodność. DOBIS zatrudnia ludzi z różnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Nie dyskryminujemy ludzi ze względu na życiową sytuację, rasę, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, płeć, wiek, stan cywilny, orientację seksualną, niepełnosprawność czy ze względu na przynależność do jakiejkolwiek grupy wskazanej w zapisach prawa. DOBIS zachęca pracowników do uświadomienia sobie różnic między ludźmi i traktowania każdego z należną czcią, szacunkiem i godnością.

Otwartość

Dla nas otwartość objawia się głównie w możliwościach, jakie dajemy ludziom w celu poznawania nowych rzeczy, tworzenia wynalazków, budowania idei i wywierania wpływu. Otwartość oznacza wolność uczuć: możesz czuć się komfortowo w każdej sytuacji – po prostu czuć się bezpiecznie. Wtedy stajemy się sobie bliżsi...
Mamy odwagę porzucić swoją strefę komfortu, aby osiągnąć nowe doznania, poeksperymentować, szukając natchnienia i kreatywności. Dlatego jesteśmy w stanie połączyć różne kawałki wiedzy w całkowicie nowy sposób – łącząc intuicję, koncepcję i fakty w coś wyjątkowego.
DOBIS jest otwarty na ludzi z różnych kultur i obszarów zawodowych. Chcemy mieć przewagę dzięki pogodzeniu odmienności różnych wizji i wykorzystaniu każdej pojawiającej się okazji.

Wyważenie

DOBIS prowadzi biznes etycznie w zgodności z wymaganiami prawnymi. Klienci mogą oczekiwać rzetelnej współpracy opartej na wymianie zdań i otrzymywaniu opinii zwrotnej w opracowywaniu efektywnych rozwiązań wyważonych z wizją, strategią i innowacyjnością. Jesteśmy w stanie pogodzić otwartość na novum z wykonalnością zadania, ustrukturalizowanie z elastycznością, zastosowane metody oraz narzędzia z akceptowanym kosztem rozwiązania.
DOBIS jest otwarty na dialog z pracownikami, którzy mogą z łatwością wyważyć czas przeznaczany na pracę z czasem przeznaczanym na życie osobiste. Firma jest elastycznym pracodawcą.

Innowacje

DOBIS jest nastawiony na innowacje, które wpływają na zmianę sposobu pracy i życia. Głownym filarem innowacyjności w firmie jest wiedza podparta odpowiednią postawą, która ułatwia wymianę idei i budowanie mostów kreatywności.
Pracownicy DOBIS pozyskują wiedzę bardzo szybko, dostosowując swoje spojrzenie do zmieniających się wymagań rynku i postępujących możliwości technicznych. Zawsze spoglądają w stronę możliwych do osiągnięcia zysków w krótkiej i długiej perspektywie.
Dążenie do wspierania innowacyjności widać na przykładzie “Świata innowacji”, w którym ludzie dążą do wymiany idei uwolnieni od ograniczeń obecnego myślenia. DOBIS wyważa koszt procesu kreacji w stosunku do spodziewanych wyników, cały czas mając na uwadze pogodzenie różnych sposobów myślenia i otwartość na nową wiedzę.

Synergia

Filozofią firmy jest szukanie możliwych obszarów synergicznych, które się dopełniają. Dla klientów oznacza to otrzymanie usługi o szerszym zasiegu i większej wartości dodanej, co przekłada się wprost na satysfakcję. DOBIS łączy Różnorodność, Otwartość, Wyważenie I Innowacyjność, aby stworzyć ważny filar działalności firmy, który wykorzystuje efekt synergii. Z tego punktu widzenia kreatywność wnosi do firmy proaktywność we wszystkich działaniach, poczynając od myślenia strategicznego, tworzenia, a kończąc na wdrożeniach. Daje to możliwość widzenia wprzód, poza obecną sytuację, dalej niż widzą konkurenci.

TK
 


na górę na górę
Nasze wartości   |  Misja   |  "bądź PES"   |  Polityka prywatności   |  Nota prawna   |  Kontakt   |  SMS   |  Praca
© Copyright 1998 - 2023 by DOBIS. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzezone.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron.
Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.